Mokytojai ir pagalbos mokiniui specialistai 2021-2022 m. m.
1.
|
Ašmenaitė Gintarė
|
Pradinis gdymas
|
Mokytoja
|
2.
|
Andrijauskienė Ilona
|
Anglų kalba
|
Mokytoja
|
3.
|
Auglytė Karolina
|
Šokis
|
Mokytoja
|
4.
|
Ažusienienė Jūratė
|
|
Mokytojo padėjėja
|
5.
|
Bacevičiūtė Janina
|
Lietuvių kalba ir literatūra
|
Mokytoja
|
6.
|
Bagdonienė Vilma
|
Pradinis ugdymas
|
Vyr. mokytoja
|
7.
|
Baranovski Ježi
|
Informacinės technologijos
|
Vyr. mokytojas
|
8.
|
Bečelytė Dalia
|
Pradinis ugdymas
|
Vyr. mokytoja
|
9.
|
Bražinskienė Dalė
|
|
Mokytojo padėjėja
|
10.
|
Buzienė Nijolė
|
Pradinis ugdymas
|
Vyr. mokytoja
|
11.
|
Černevičienė Jūratė
|
Pradinis ugdymas
|
Mokytoja
|
12.
|
Dauknienė Jolanta
|
Anglų kalba
|
Vyr. mokytoja
|
13.
|
Delnickienė Nijolė
|
Lietuvių kalba ir literatūra
|
Vyr. mokytoja
|
14.
|
Gasperiūnienė Loreta
|
|
Mokytojo padėjėja
|
15.
|
Gudelionienė Sigutė
|
Dailė
|
Mokytoja
|
16.
|
Gudvalienė Jūratė
|
|
Mokytojo padėjėja
|
17.
|
Jakimavičiūtė Jovita
|
|
Mokytojio padėjėja
|
18.
|
Jauniškienė Eglė
|
Pradinis ugdymas
|
Vyr. mokytoja
|
19.
|
Ignatavičiūtė-VoinilkaAsta
|
Socialinė pedagogė
|
Metodininkė
|
20.
|
Kalvinskienė Rima
|
Pradinis ugdymas
|
Vyr. mokytoja
|
21.
|
Kaminskas Dovydas
|
Fizinis ugdymas
|
Mokytojas
|
22.
|
Karkauskienė Daiva
|
Pradinis ugdymas
|
Vyr. mokytoja
|
23.
|
Kekelija Alisa
|
Anglų kalba
|
Vyr. mokytoja
|
24.
|
Kirpšaitė Aušrinė
|
|
Mokytojo padėjėja
|
25.
|
KoirovičViktorija
|
Tikyba
|
Vyr. mokytoja
|
26.
|
Kondraškienė Monika Alina
|
Socialinė pedagogė, žmogaus sauga
|
Socialinė pedagogė, mokytoja
|
27.
|
Kuckaitė Aurelija
|
Geografija
|
Vyr. mokytoja
|
28.
|
Kuklytė Ramutė
|
Anglų kalba
|
Vyr. mokytoja
|
29.
|
Kulionytė Rasa
|
Anglų kalba
|
Mokytoja
|
30.
|
Lajevska Violeta
|
Istorija
|
Mokytoja
|
31.
|
Luzginienė Asta
|
Pradinis ugdymas
|
Vyr. mokytoja
|
32.
|
Macevičienė Janina
|
Pradinis ugdymas
|
Vyr. mokytoja
|
33.
|
Mažvilienė Jūratė
|
Pradinis ugdymas
|
Mokytoja metodininkė
|
34.
|
Mikalajūnas Naglis
|
Technologijos
|
Vyr. mokytojas
|
35.
|
Miškinienė Asta
|
Logopedė
|
Metodininkė
|
36.
|
Mižutavičienė Valentina
|
Prancūzų kalba
|
Mokytoja
|
37.
|
Olenkovič Daiva
|
Chemija, fizika
|
Vyr. mokytoja
|
38.
|
Paškevičienė Daiva
|
Biologija
|
Mokytoja metodininkė
|
39.
|
Praninskaitė Viktorija
|
Šokis
|
Mokytoja
|
40.
|
Račinskienė Lina
|
Pradinis ugdymas
|
Mokytoja
|
41.
|
Radvilienė Rita
|
Psichologija
|
IV kategorijos psichologė
|
42.
|
Railienė Margarita
|
Anglų kalba
|
Vyr. mokytoja
|
43.
|
Ramoškienė Liucina
|
Vokiečių kalba
|
Vyr. mokytoja
|
44.
|
Rėkuvienė Rita
|
Lietuvių kalba ir literatūra
|
Mokytoja metodininkė
|
45.
|
Ribinskaitė Loreta
|
Specialioji pedagogika
|
Metodininkė
|
46.
|
Rudminienė Aušra
|
Pradinis ugdymas
|
Vyr. mokytoja
|
47.
|
Ruškienė Asta
|
Pradinis ugdymas
|
Vyr. mokytoja
|
48.
|
Rutkovskienė Dalia
|
Muzika
|
Vyr. mokytoja
|
49.
|
Ruzgaitė Urtė
|
Psichologija
|
IV kategorijos psichologė
|
50.
|
Sadauskas Mantas
|
Fizinis ugdymas
|
Mokytojas
|
51.
|
Shimaitienė Alla
|
Rusų kalba
|
Vyr. mokytoja
|
52.
|
Smalinskienė Aušra
|
Matematika
|
Mokytoja metodininkė
|
53.
|
Steponavičienė Dalia
|
Technologijos
|
Vyr. mokytoja
|
54.
|
Streckienė Evelina
|
Anglų kalba
|
Mokytoja
|
55.
|
Šapkienė Vida
|
Muzika
|
Vyr. mokytoja
|
56.
|
Šeputytė Loreta
|
Pradinis ugdymas
|
Mokytoja
|
57.
|
Teresienė Raimonda
|
|
Mokytojo pdėjėja
|
58.
|
Tolkačiovaitė Ema
|
Lietuvių kalba ir literatūra
|
Mokytoja
|
59.
|
Tomkuvienė Rima
|
Istorija
|
Vyr. mokytoja
|
60.
|
Urbonienė Elona
|
Matematika, IT
|
Vyr. mokytoja
|
61.
|
Vilutienė Aušra
|
Fizinis ugdymas
|
Mokytoja metodininkė
|
62.
|
Vodčicienė Irena
|
Matematika
|
Mokytoja metodininkė
|
63.
|
Zabelevičius Aidas
|
Etika
|
Vyr. mokytojas
|
64.
|
Zdanavičienė Gražina
|
Lietuvių kalba ir literatūra
|
Mokytoja metodininkė
|
65.
|
Žavoronok Halina
|
Matematika
|
Mokytoja metodininkė
|
66.
|
Žukauskienė Edita
|
Pradinis ugdymas
|
Vyr. mokytoja
|
|